Enimmüüdud mälupulgad

Meie enimmüüdud mälupulgad on ilusad ja praktilised meened. Võimalik on luua personaalse disaini ja kujundusega ainulaadsed mälupulgad, mis sobivad kingituseks klientidele, meeneteks messidele või praktiliseks info levitamiseks töötajatele.

 

USB mälupulga disaini võimalused

 

Mälupulkasid on saadaval väga erinevates värvides. Võimalus on valida nii mälupulga kesta värvi kui ka klipsi tooni. Lisaks on võimalus tellida mälupulgale graveering või hoopis värvitrükk, vastavalt ettevõtte logo ja brändi värvidele.

USB mälupulgad Twister ja Twister Duo on kindlasti meie enimmüüdud mälupulgad. Mälupulga clip’i saab oma logo või tekstiga kujundada, luues personaalse disainiga ainulaadsed mälupulgad.

 

Kuidas USB mälupulka kasutada turunduse eesmärgil?

 

  1. Keskkonnasõbralik tarbimine. Meie kaardikujulised mälupulgad on toodetud taaskasutatud plastist, mis aitab edastada Teie koostööpartneritele ja klientidele sõnumit keskkonnasõbralikult.
  2. Võtmehoidjad, mis püüavad pilku. Meie mälupulkade disainivalik sisaldab nii ümmargusi kaarte, mida saab kinnitada võtmehoidja külge kui ka väikese ruudu ja kolmnurga kujulisi mälupulkasid.
  3. Tehtud tööde ja piltide mugav levitamine. Fotograafidel on hea võimalus mälupulgale lisada näidiseid enda töödest. Mugav on laadida mälupulgale portfooliod, kataloogid või lepingud. Bändid saavad anda enda muusikat välja digitaalsel kujul- lae kaardile demo levitamiseks või album müümiseks.
  4. Failide edastamine koos praktilise kingiga. Advokaadibürood, raamatupidamisbürood ja teised teenuseid osutavad ettevõtted saavad tellida USB-mälukaarte, et pakkuda klientidele uut moodi failide jagamist. Klientidele saab personaliseeritud mälupulgaga edastada dokumente ja lepinguid.

 

Unikaalse disainiga mälupulgad teevad Teie järgmise kohtumise klientidega meeldejäävaks. 

 

Mälupulgad on väga head ja praktilised kingitused messidel, konverentsidel või ärikohtumistel.

Loe lisa