Mälupulgad

Firma või ettevõtte logoga USB-mälupulgad on ainulaadsed andmekandjad, mis sobivad suurepäraselt meeneks või kingituseks. Meie tootevalikust leiab mitmeid erinevaid logoga mälupulkasid, mis on kvaliteetsed ning stiilsed.

Samuti sobivad ettevõtte logo või sõnumiga USB-mälupulgad ettevõtte siseseks kasutamiseks nii-öelda praktilise töövahendina. Mälupulga peale saab mugavalt lisada erinevaid faile, mida on soov kiirelt jagada või levitada. Fotograafid saavad jagad nii oma pildifaile, muusikud oma muusikapalasid ning tööstusettevõtted näiteks erinevaid jooniseid ja tehnilisi faile. Praktilisi kasutusvaldkondi on lõputult.

 

Personaalse disaini ja logoga mälupulgad

 

Mälupulgale saab printida nii ettevõtte logo, teksti kui ka pildi. Samuti on võimalik mälupulga puhul valida erinevate logo värvide vahel, mis muudab mälupulga sarnaseks ettevõtte kaubamärgile ning sobib organisatsiooni brändiga.

Mälupulki saab tellida ka mõne toote või muu eseme kujuga, nii et mälupulga korpus näeb välja täpselt nagu originaal. Kui teil on mälupulga disaini osas erisoove või küsimusi, siis mõtleme hea meelega kaasa ja aitame leida parima mälupulga disaini.

 

Mälupulgad koos salvestatud failidega

 

Soovi korral võime mälupulgale eelsalvestada Teie soovitud vajalikud failid. Selline lahendus on eriti mugav, kui salvestatav materjal on mahukas ja faile palju. Lõppkokkuvõttes tuleb selline lahendus kliendi jaoks ka odavam. Mahukate failide (fotod, videofailid, mahukad esitlusmaterjalid) laadimine mälupulgale võib võtta sageli mitu minutit ning suure koguse mälupulkade puhul laadimine aega võtta isegi mitu tööpäeva. Aitame hoida teie aega kokku!

 

Miks tellida logoga mälupulgad meie käest?

 

Meie eesmärk on olla ettevõtetele usaldusväärseks koostööpartneriks, pakkudes erinevaid kvaliteetsed logoga mälupulkasid, mis aitavad ettevõttel ennast turundada ja tutvustada. Oleme pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid. Aitame klientidel läbi meie müüdavate toodete tutvustada oma brändi, luues tooted, mis aitavad esindada kliendi kaubamärki ning on kliendi nägu. 

Kasutame alati kvaliteetseid materjale ja lahendusi, et tagada oma klientidele parimad reklaamtooted.

 

Meie eelised:

 

 • Kasutame mälupulkades alati kvaliteetseid komponente ja originaal mälukiipe, millele anname 5-aastase garantii.
 • Meil ​​on 16 -aastane USB-toodete ja mälupulkade turustamise ja tootmise kogemus.
 • Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte.
 • Enne tellimuse tegemist võite soovi korral alati tutvuda näidistega.
 • Enamik meie turustatud mälupulki toodetakse meie püsikoostööpartneri tehases Aasias, kuid osaliselt toodame eksklusiivseid mälupulki ka Eestis.
 • Kõik meie mälupulgad omavad RoHS, CE, FCC sertifikaate.
 • Enne tarnimist läbivad meie tooted tehases 7 kvaliteeditesti.
 • Kui tootel ilmneb defekt, tarnime uue toote esimesel võimalusel või tagastame defektse toote eest tasutud summa 100% ulatuses.
 • Oleme tuntud madalama hinnataseme poolest, kuid kvaliteedis järeleandmisi me ei tee.
 • Meie lubatud tarneaeg on 2 nädalat, kuid tavaliselt saab klient oma toote kätte umbes 9-10 tööpäeva jooksul.
 • Kindla disainiga mälupulkasid oleme valmis tarnima paari-kolme argipäevaga.

Personaalse mälupulga pakkumise küsimiseks võta meiega ühendust!

Loe lisa