Akupangad

Akupank on efektiivne viis laadida telefoni, kõrvaklappe, kaamerat, tahvelarvutit või muud nutiseadet igal ajahetkel, andes seadmetele lisavoolu ning vältides nende väljalülitamist päeva vältel. Pakume akupankasid vastavalt vajadusele: nii väiksemamahulisi akupankasid hädaolukordadeks ja igapäevaselt kasutamiseks, kui ka võimsamaid akupankasid mitmepäevasteks reisideks suvilasse või ka matkama minekuks. Lisaks saab akupankadele trükkida peale ka meeldiva logo või pildi. Ja kui meeldiv akupanga disain on välja mõeldud, pakume ka erinevate kaablitele ja karpidele erikujundust, et ka need sobiks omapärase akupangaga.

 

Akupanga ohutus

Myhappylogo ei vahenda kolmandate osapoolte akupankasid, kõik pakutavad akupangad on kontrollitud ja testitud, veendumaks nende ohutuses.

 

Akupangad sisaldavad järgmisi turvaelemente:

  • Lühisekaitse
  • Ülekuumenemise kaitse
  • Väljundpinge kaitse
  • Sisendpinge kaitse
  • ESD kaitse

 

Akupanga utiliseerimine ja taaskasutus

Akupankasid saab kasutada aastaid, ent kui pärast aastatepikkust kasutamist hakkab akupanga eluiga lõppema, tuleb akupank ohutult toimetada ükskõik millisesse kogumiskonteinerisse või jäätmejaama.

 

Akupanka taaskasutades töödeldakse see ümber tööstuslikuks tooraineks, mida saab uuesti kasutada. Andes oma panuse akupanga taaskasutamisse, aitad säästa loodust ja keskkonda. Myhappylogo on MTÜ Eesti Elektroonikaromu liige. Taaskasutuspunktide ja ringlussevõtu kohta lisateabe saamiseks kliki sellel lingil: Eesti Elektroonikaromu.

 

Loe lisa