Puidust tikutoos “Kamin”

Tuletikutopsid_firma_logoga

Puidust tikutoos on efektne käsitööna valmiv reklaamkink nii töötajatele kui koostööpartneritele. Puidust tikutoos on loodussõbralik ja korduvkasutatav, kuna selle saab uuesti tikkudega täita. Tegemist on unikaalse ja praktilise kingitusega, mis leiab igas majapidamises kasutust.

Puidust tikutoos on kvaliteetne toode, mis kestab tõenäoliselt aastaid ja on ettevõttele pikaajaliseks reklaamiks. Pakume puidust tikutoosile graveerimis- ning trükkimisteenust, et kaunistada tikutoos ka ettevõtte logo või pildiga. Puidust tikutoosi osadele on võimalik graveerida mõlemale poole ja tikutoosi külgedel on nö väävliriba, millega saab tiku süüdata.

Minimitaulsmäärä_liikelahjatMiinimumkogus 50 tk

Tarneaeg u. 10 tööpäeva

Tuotteen mitatToote mõõdud: 100x80x25mm

Kasutusotstarve: ärikingitus, kingitus väliskülalistele, ahju süütamine, kamina süütamine

Soovitame
Näidishinnad
50 tk 7,90 €
100 tk 6,50 €
250 tk 4,90 €

Värvivalik

Trükitehnikad

Trüki pindala eest: 90 mm x 80 mm
Trüki pindala tagant: 90 mm x 80 mm
Tikutops_eest
Tikutops_suur_layout tagant
Lasergraveerimine
Lasergraveerimine
Lasergraveerimine on stiilne ja vastupidav moodus jäädvustada logo tootele. Sobib nii puu- kui metallipinnale. Vajalik on: vector graafika AI, EPS , CDR kujul või kõrge kvaliteediga JPG.
Siiditrükk
Siiditrükki kasutatakse, kui trükitav koosneb 1-4 värvist. Vajalik on: vector graafika AI, EPS , CDR kujul või kõrge kvaliteediga JPG.
Pilditrükk
Pilditrükk
Pilditrükki kasutatakse kui logos on rohkem kui 4 värvi või trükitav ongi pilt. Kui logo sisaldab näiteks varje või varjude sügavusi, loetakse see pildiks. Vajalik on: vähemalt 320 dpi JPG, PNG, GIF, PDF