Torusallid kui ideaalsed kaaslased külmaga

Torusall on väga levinud kaaslane sportimisel, matkamisel, välitingimustes töötamisel ja tegelikult ka igapäevaselt kandmisel. Tegemist on õhukese, ent sooja hoidva, sall-mütsiga. Torusallid on tuntud oma mugavuse ja praktilisuse poolest.

 

Mis otstarbel kasutatakse torusalli külmal perioodil?

Nagu mainitud, siis torusallil või bandanal on rohkelt kasutusvõimalusi. Torusall on näiteks ideaalne matkakaaslane, kuna seda on võimalik kasutada samaaegselt nii pea kui kaela soojas hoidmiseks. Samamoodi saab torusalli kasutada ka muudel tegevustel, alates vabaaja tegevustest õues ja lõpetades välitingimustes töötamisega. Kui on tarvis õue minna, on torusall alati hea kaasa haarata. 

Kuna torusall on tehtud õhukesest soojahoidvast kangast, siis saab torusalli kanda mugavalt ka jope all, vältides nii suuremate ja kohmakate sallidega tekkivat ebameeldivustunnet. Seega on torusall väga mugav ja otstarbekas kaaslane jahedateks ilmadeks, et ära hoida soovimatut külmetust. 

 

Millised on talvised torusallid?

Torusalle on erinevat tüüpi olenevalt toote materjalist. Enamlevinud on kahekordsed mikrokiudkangast torusallid, mis on kasutatavad aastaringselt. Need hoiavad talvel sooja ja suveperioodil kaitsevad tuule ja päikesekiirguse eest. 

Talvisteks, külmemateks ilmadeks, on loodud ka polar torusallid, mis on tehtud paksemast fliismaterjalist ja mikrokiudkangast. Nii on kindel, et isegi krõbedate külmakraadidega on pea ja kael soojas.

 

Kuidas ja millise disainiga on võimalik torusalle tellida?

MyHappyLogo pakub torusalle vastavalt kliendi vajadusele: võimalik on valida sobiv torusalli tüüp, soovitud materjali ja paksuse põhjal, lisaks ka teha toode vastavalt kliendi värvi, suuruse ja pakendi eelistusele. Torusallile on võimalik trükkida ettevõtte logo või pilt, tehes torusallist tore ja praktiline reklaamkink- oma ettevõtte, töötajate või sündmuse jaoks. 

Torusalli disainide loomisel kasutab MyHappyLogo vaid mittetoksilisi ja ohutuid värve, et tagada torusalli mugavus nii kandjale kui ka toote ohutus keskkonnale. Lisaks kasutatakse torusallile trükkimisel trükitehnoloogiat, mis tagab ühtlased ja kvaliteetsed värvitoonid igal torusallil.

 

Telli unikaalne torusall reklaamkingina MyHappyLogo kodulehel

Torusalli hinnapakkumist vastavalt enda visioonile ja ideedele on võimalik mugavalt küsida MyHappyLogo kodulehelt

Arvestada tasub, et tellimuse miinimumkogus on 50 tükki ja hind oleneb tellimuse mahust, seega on igati mõistlik teha suurem tellimus ning üllatada lisaks koostööpartneritele ka näiteks oma töötajaid sooja ja praktilise kingiga. 

Kui disaini osas on kahtlusi või täpne visioon puudub, siis MyHappyLogo kodulehel on võimalik tehtud tööde galeriist inspiratsiooni ammutada. Samuti aitame disainida meelepärase torusalli, kui vajate abi.

Küsi hinnapakkumist oma disainiga torusallile MyHappyLogo kodulehel.

Torusall_naistele