Torusall kui praktiline reklaamkingitus

Torusallid on väga populaarsed kaaslased nii igapäevaseks kasutamiseks, matkamiseks, sportimiseks, aga ka välitöödel kasutamiseks. Torusall kaitseb kandjat külmakraadidega külmetuse eest ja soojema ilmaga päikesekiirguse eest. Kuna tegemist on väga praktilise ja mugava tootega, on see ideaalne reklaamkingitus ka ettevõtte reklaamimiseks.

 

Torusall kui ettevõtte reklaam

Torusalli kasutamine on väga populaarne just oma praktilisuse poolest. Üha rohkem ettevõtteid on asunud kinkima nii oma töötajatele kui koostööpartneritele ettevõtte logoga torusalle. 

Torusalli kasutamisel on ettevõtte logo alati nähtav. Tihti kasutatakse torusalli kaelas külmakaitseks, peakattena, suvel ka näo- ning juuste katmiseks, seega on ettevõtte logo alati märgatav. Sellest tulenevalt on logoga torusall üha populaarsem meene.

Torusall_oma_trükiga

Tihti kasutatakse ettevõtte logoga torusalle 

  • Reklaamkingitusena koostööpartneritele
    • koostööpartneri külastamisel, kingipakis, reklaamimiseks meene
  • Meenena töötajate kingipakki
    • näiteks jõulupakis, sünnipäeva puhul, suvepäevadel päikesekaitseks
  • Loosimise/giveaway osana

 

Ettevõtte disainiga torusall

MyHappyLogo võimaldab oma klientidel ise meeldiv torusall disainida: torusallile on võimalik trükkida meelepärane pilt või logo ning olenemata värvide arvust või disaini keerukusest jääb toote hind samaks. Sealjuures on oluline teada, et tellides suurema koguse sama disainiga torusalle, on ka väiksema tellimusega võrreldes ühiku hind soodsam.

Näidishinnana on 100 torusalli tellimisel tüki hind 2,29€, aga 500 salli tellimisel 1,45€.

Torusallide disainimisel on kasutusel vastav trükitehnoloogia, millega on võimalik garanteerida ühtlased ja kvaliteetsed värvid, tagamaks ka toote hea välimuse. Lisaks kasutatakse vaid mittetoksilisi ja ohutuid värve, et keskenduda kvaliteetse ja mugava torusalli loomisele. 

Lisaks disainile on võimalik valida ka endale sobiv torusalli materjal, paksus, värv, suurus ja pakend, et tagada kliendi visioonile vastav tulemus. Torusalli materjalina kasutatakse RPET materjali, mis on ökoloogiline ja toodetud taaskasutatud plastikust. Nii saab lisaks praktilisele reklaamkingitusele teha ka keskkonnasõbraliku kingivaliku. torusall_buffid_logoga

 

Küsi torusalli pakkumist MyHappyLogo kodulehelt

MyHappyLogo pakub ettevõtetele võimalust tellida enda disaini või logoga torusalle suuremas koguses alates 50 tükist. 

Torusallide kiirtarne on umbes 10 päeva ja tavatarne on 14 päeva, seega on torusallide tellimine üsna paindlik. Seega on võimalus tellida suur kogus torusalle vaid poolteist nädalat enne üritust või kohtumist. 

Küsi pakkumist mugavalt MyHappyLogo kodulehelt!